Osobné vozidlá

- predaj, montáž a servis nezávislých a závislých kúrení
- predaj, montáž a servis klimatizácií
- diagnostika

 • forwardDiagnostika

  Multiznačkový diagnostický prístroj LAUNCH ………. je hw-prevodník na komunikáciu s riadiacimi jednotkami vozidiel. Prístroj sa napája z palubnej siete vozidla, komunikácia s počítačom PC prebieha cez sériový alebo USB port .

 • forwardKlimatizácie
  Klimatizácie

  Zabezpečujeme kompletný servis na všetky typy autoklimatizácií.

  Pri oprave klimatizácií používame moderné zariadenia na odsávanie, recykláciu a plnenie chladiva.

  Pri opravách trubiek a hadíc používame lisovacie kliešte na koncovky. Na opravu hliníkových trubiek máme k dispozícii systém na opravu Lokring a Lokclip. V prípade potreby trúbky zvárame.

  Na zistenie úniku chladiva z klimatizácie používame fluorescentné aditívum viditeľné UV-lampou.

  Ak chcete predísť poškodeniu a poruchám Vašej klimatizácie vo vozidle prečítajte si:
  Ako prebieha servis klimatizácie

  Cenník plnenia klimatizácií

 • forwardNezávislé kúrenia
  Komfort, ktorý si môže dopriať každý

  Asi 160 dní v roku môžeme počítať s teplotami pod 5 °C. To znamená, že komfort a bezpečnosť nezávislého kúrenia môžete využívať veľkú časť roka. Nie je dôležité, kde sa nachádzate. Vo Vašom aute je príjemné teplo, už keď doň nastupujete. Ten pocit! Môžete si vyzliecť kabát, ktorý Vás pri jazde iba obmedzuje. Okná sú priehľadné, motor zohriaty. Čo viac si môžete priať?

  Sklá bez námrazy a snehu

  Ušetríte najmenej štvrťhodinu potrebnú na odstránenie námrazy a ľadu z okien. To za Vás urobí nezávislé kúrenie a vy môžete dlhšie spať, alebo spokojne raňajkovať. Odpadá aj znervózňovanie sa so zamrznutými zámkami..

  Nezávislé kúrenie chráni nielen motor, ale aj životné prostredie.

  Studený štart zaťažuje motor, aj životné prostredie. Tento problém definitívne vyrieši nezávislé kúrenie, pretože predhriatím sa šetrí nielen motor, ale značne sa zníži aj obsah škodlivých látok vo výfukových plynoch. Motor naskočí aj v najtuhších mrazoch bez namáhania akumulátora a rýchlo dosiahne prevádzkovú teplotu. Od začiatku beží tichšie, čistejšie a má nižšiu spotrebu paliva. Obsluha Webasto Thermo Top je veľmi jednoduchá. Začiatok kúrenia naprogramujete elektronickými hodinami, alebo ho naštartujete priamo diaľkovým ovládaním. Vyhriate auto je Vám kedykoľvek k dispozícii.

  Bezpečnosť

  Nejde len o komfort, ale predovšetkým o bezpečnosť. Nezávislé kúrenie odstráni nielen sneh a námrazu z okien vozidla, ale zabráni aj vzniku ďalších vrstiev počas prvých minút jazdy. K bezpečnej jazde nepatria len čisté okná, dôležitá je tiež príjemná teplota! Prieskumy dokazujú, že väčšina dopravných nehôd v zime sa stane počas prvých 15 minút jazdy, pretože reakčná doba sa pri nízkych teplotách zjavne predlžuje. Ak je však interiér vozidla vyhriaty už pri štarte, vodič je schopný plne sa koncentrovať od začiatku jazdy.

  A čo s nezávislým kúrením v lete?

  Všetky nezávislé kúrenia Webasto radu Thermo Top ponúkajú v lete programovateľné vetranie. Kúrenie ovláda iba ventilátor vozidla, čím sa do interiéru privádza čerstvý vzduch, ktorý ho schladí o cca 30 °C ešte pred nastúpením do vozidla.

  Ako to funguje?

  Nezávislé kúrenie zohrieva vlastný okruh vody vo vozidle. Vznikajúce teplo sa prenáša pomocou ventilátora kúrenia do interiéru vozidla a súčasne sa predhrieva aj motor.

  • chevron_rightWebasto

   Nezávislé kúrenie Thermo Top Evo

   Obrazok_Nezávislé_kúrenie_Thermo_Top_Evo

   Útulné teplo od hlavy až po päty.

   Nová generácia nezávislého kúrenia od firmy Webasto je prispôsobená stále užším priestorovým pomerom v motoroch nových vozidiel. Thermo Top Evo je tak môžné pri nových vozidlách a vozidlách s malým montážnym priestorom bez problémov dodatočne namontovať.

   Popri svojej kompaktnej veľkosti Thermo Top Evo presviedča tiež nízkou hmotnosťou a vysokým stupňom účinnosti. Takto pri nastupovaní nájdete nielen rovnomerne predhriate auto zbavené námrazy, ale môžete tiež zredukovať bežné náklady na minimum.

   Ovládacie prvky pre nezávislé kúrenia Webasto

   Telestart T100 HTM

   Toto inteligentné diaľkové ovládanie s dosahom až 1 000 metrov za Vás vypočíta a skontrolujte okamih zapnutia vykurovacieho agregátu v závislosti na aktuálnej teplote okolia. Vy si musíte iba nastaviť požadovaný čas odchodu.


   Telestart T91

   Disponuje jednoduchou funkciou Zap / Vyp a dosahom až 1 000 metrov. Funkcia odozvy Vám okamžite hlási, či sa Vaše nezávislé kúrenie aktivovalo resp. vyplo, má atraktívny vzhľad, jednoduché ovládanie a vysokú spoľahlivosť.


   Digitálny časovač

   Komfortné hodiny s predvoľbou Vám umožnia načasovanie Vášho nezávislého kúrenia. Denne si môžete nastaviť až 3 rôzne časy zapnutia kúrenia. Naprogramujte si Vaše kúrenie až 24 hodín vopred a užívajte si príjemné teplo. Kúrenie sa prirodzene dá ihneď zapnúť aj bez časového programovania. Pomocou komfortných hodín s predvoľbou môžete takisto aktivovať aj funkciu nezávislého vetrania.

   Thermo Call

   teplo na telefón

   S ovládaním Thermo Call jednoducho použite svoj telefón pomocou aplikácie dávajte svojmu nezávislému kúreniu príkazy úplne pohodlne – odkiaľkoľvek.

   Vyberte si typ kúrenia

   Typ kúrenia Thermo Top Evo 4 Thermo Top Evo 5 / 5+
   Spotreba paliva (l)
   pri zahrievacej fáze 20 min. v plnom zaťažení*
   cca. 0,17 cca. 0,21
   Tepelný výkon (kW)
   plný/znížený výkon
   4,2 / 2,5 5,2 / 2,6
   Elektrický príkon (W)
   plný/znížený výkon
   35 / 26 46 / 26
   Rozmery (mm)
   Dĺžka x šírka x výška
   218 x 91 x 147 218 x 91 x 147
   Hmotnosť kúrenia (kg) 2,39 2,39
   * Cca 20 – 40 % zmienenej spotreby paliva sa bude kompenzovať zníženou spotrebou vášho predohriateho motora.

   Cenníky nezávislých kúrení pre osobné vozidlá

   Cenník nezávislých kúrení Thermo Top E/C pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá Cenník nezávislých kúrení Thermo Top Evo pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá
  • chevron_rightEberspächer

   Eberspächer

 • forwardPneuservis

  Disponujeme špičkovými zariadeniami pre pneuservisy od spoločnosti Petersen Technik zn. Hunter …………… ………… na vyvažovanie a prezúvanie kolies.

  Obr_strojov_v_servise
 • forwardOlejové hospodárstvo

  Ponúkame výmenu oleja v automatických prevodovkách. Celý process vykonávame pomocou kvalitného servisného zariadenia zn. ………………….